KONST / Litografier / Serigrafi 15464087
nr 1546 4087
Serigrafi
Efter Matisse, "Blue nude". Signerad i tryckplåt, Daterad -52. Bildmått: 50x37,5, yttermått inklusive ram: 68x54 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:45:55
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr